Urodziny Jimi Hendrixa i Leszka Cichońskiego w klubie 2progi!
(koncert przełożony z 28.11.)
12.12.23 godz.19.30 Poznań „2 progi”
Wystąpią:
Leszek Cichoński – voc.& guit.,
Wojciech Hoffman (TURBO),
Damian Ukeje – voc.
Jose Torres– drums,
Kenny Carr – guit.,
Waldemar ACE Mleczko – guit.,
Remigiusz Szuman – vocal & guit.,
Tomasz Grabowy – bass,
Christian Mora – keyb.

12 grudnia w poznańskim klubie 2progi odbędzie się  koncert przełożony z 28.11.- połączone urodziny Jimi Hendrixa i Leszka Cichońskiego. Cichoński co roku dziękuje Hendrixowi za inspirację zbierając tysiące gitarzystów na wrocławskim Rynku i wykonując razem rekordowe „Hey Joe”.tych, Na scenie pojawią się specjalni goście m.in.: Wojciech Hoffman (TURBO) , Damian Ukeje. Waldemar ACE Mleczko i Remigiusz Szuman .Wystąpi także gitarzysta Raya Charlesa – Kenny Carr!
Artystom towarzyszyć będzie świetna sekcja Guitar Workshop: Tomasz Grabowy – bass oraz gChristian Mora – keyb i wirtuoz instrumentów perkusyjnych –  Jose Torres , który tym razem zagra na bębnach 🙂
Koncert jest też okazją do szczęśliwego finału akcji „Gitara dla Szumana!”. Od początku roku Fundacja Gitarowa Leszka Cichońskiego prowadziła zbiórkę na nowy instrument dla niewidomego artysty Remigiusza Szumana. Wymarzona gitara będzie oficjalnie wręczona Remigiuszowi w czasie koncertu . Pozwoli mu wyrażać swoją wrażliwość, dzielić się nią z publicznością jeszcze tego wieczoru. Wydarzenie odbędzie się dzięki wsparciu Fundacji Medycyna i Sztuka.
–  Koncert musielismy przesunąć na 12 grudnia, niemniej zapraszam wszystkich na nasze wspólne urodziny do klubu „2Progi” w Poznaniu – mówi Leszek Cichoński.