ABC

ABCPierwszy multimedialny kurs na gitare zawierajacy podstawy teoretyczne, ćwiczenia, podkłady rytmiczne w różnych tonacjach i tempach. Najważniejsza czesć kursu stanowią warsztaty video prowadzone przez Leszka Cichonskiego i Andrzeja Wodzinskiego, które m.in. pomagaja nauczyć sie „Hey Joe” i innych utworów granych na „Thanks Jimi Festival”

Premiere „Gitarowego ABC” planujemy na 1 maja podczas „Thanks Jimi Festival” gdzie bedzie mozna kupić ten kurs po promocyjnej cenie,

Spragnieni wiedzy fani gitary mogą już teraz zamówić „Gitarowe ABC” w Sklepie

Cichonski w Guitar Player TV

The Guitar Player Magazine to najwieksze światowe pimo poświecone gitarze .
Red. Barry Cleveland bedzie w tym roku Festivalu Thanks Jimi.
gp logo
Telewizja Guitar Playera zamieciła wywiad z Leszkiem Cichonskim w którym zaprasza wszystkich gitarzystów na świecie do połączenia sie z nami online Guitar Player TV aby zobaczyć kliknij Thanks Jimi Fest 2007 zobacz też artykul GP2005

Hey Joe w Propozycjach do LP3

program3 Nasze „Hey Joe” na 588 gitar zarejestrowane w 2003 roku jest w propozycjach do Listy Przebojów Programu 3. Polskiego Radia. To czy znajdzie sie na LP3 , czy nie – zależy od nas.
www.polskieradio.pl/trojka/lp3 🙂 wejdź, zarejestruj sie i zagłosuj na „Hey Joe”
– wyślij link znajomym – … jest mało czasu !!! LP3 zamykają o 12.00 w piątek

Hey Joe jest na Topie najbardziej słuchanych numerów rockowych na wp.mp3.pl mp3.wp.pl – posłuchaj innych utworów Leszka … .