baner eng

W tym roku rozszerzamy „Thanks Jimi Festival” na CAŁY ŚWIAT !
Leszek Cichonski zaraził już tym projektem fanów gitary w kilku stolicach świata i redaktorów magazynu Guitar Player . Napiszą o tym i wyemituja spoty promujace to wydarzenie. Bardzo spodobało im sie hasło :

1st of May – World Guitar Day !!!

Tu mozna zobaczyć koncowy fragment clipu promującego Thanks Jimi Festival – Premiera bedzie w TV Guitar Player Magazine…. za pare dni.
Plan jest taki :

1. Robimy transmisje TV internetową z Gitarowego Rekordu , żeby fani gitary i Jimiego na całym Świecie mogli z nami zagrać Hey Joe .. :-))) . Może to byc spotkanie gitarzystów w klubie a nawet w domu. Chodzi o to, żeby BYĆ RAZEM ! – budujemy GUITAR UNION !

Pomysł akcji ogólnoświatowej ma zaledwie 10 dni a już mamy chetnych w Berlinie, New York , Monachium i Budapeszcie:-) .. zobaczymy co dalej – ..WŁAŚNIE DOŁĄCZYŁA SZWECJA ( dwa miasta) Lund , Nybro oraz Berlin a MOSKWA myśli …. 🙂

2. Wszyscy odbiorcy transmisji nagrywają Video (jak grają z nami Hey Joe) i przysyłają do nas e-mailem i pokazujemy na telebimie we Wrocławiu jak grają w New York, Berlinie , Seulu, Tokyo, Moskwie … 🙂 !!!!
Chodzi o to by zaprosić do wspólnego grania ONLINE wszystkich, zwłaszcza za granicą, Info oraz bannery promujące Festival są Tu – można je skopiować i przesłać dalej.

baner eng

Od Leszka:
Myśle, że gdyby każdy gitarzysta i fan gitary rozesłał te informaccje po ŚWIECIE, do swoich znajomych, na fora dyskusyjne, do dziennikarzy itp. takie info … to za rok jesteśmy
WORLD GUITAR CENTER !!! 🙂

PS
Przy okazji składam wszystkim Najlepsze Wielkanocno – Zajączkowe Życzenia 🙂
zajaczek