Brytyjska legenda rocka wystapi we Wrocławiu 1 maja 2009.

Autorzy słynnego „Smoke on the Water” beda gwiazda tegorocznego Thanks Jimi Festival , a gitarzysta Deep Purple Steve Morse wezmie udział w biciu Gitarowego Rekordu Guinnesa.

Nasz rekord został w 2008 roku POBITY PRZEZ AMERYKANÓW – w Concorde w Californii zagrało 2052 gitarzystów. Czas wiec zjednoczyć siły, GITARZYSCI WSZYSTKICH STYLÓW ŁACZCIE SIe !!! aby pokazać Ameryce , ze MOC JEST Z NAMI.
Wielka Gitarowa Orkiestre poprowadzi jak co roku pomysłodawca Festiwalu – Leszek Cichonski.
Udział w Gitarowym rekordzie zapowiadaja m. in. Marek Raduli, Sebastian Riedel i grupa Cree, Mietek Jurecki, Andrzej Malcherek, Radek Chwieralski, Todd Wolfe – gitarzysta Sheryl Crow, Feedback family za Szwecji, NEAL ZAZA! i inni .
Jak co roku koncert na rynku bedzie transmitowany przez Internet aby cały swiat mogł z nami zagrać Hey Joe i inne utwory. Instruktaż jak przygotować sie do Rekordu (akordy , diagramy, mp3) jest na stronie w dziale akordy i strojenie Nowym utworem do przygotowania bedzie „Smoke on the Water”.
Festiwal rozpocznie sie tradycyjnie w samo południe na wrocławskim Rynku. Od 12.00 rusza też rejestracja Rekordzistów, którzy przy rejestracji beda mogli kupić bilet z 60 % zniżka na koncert Deep Purple . Koncert ten odbedzie sie na Polach Marsowych,
GRG info
www.heyjoe.pl
fanclub.cichonski.art.pl
Koncert Deep Purple – 1.05.09 godz.19.00 Pola Marsowe, Wrocław
bilety: 100 zł – promocja do 15.03.09, 120 zł – od 16.03.09
bilety@o2.pl” target=”_blank”>rezerwacje www.wrockfest.pl